Olasz Anna Európa-kupa győztes!

2013.08.18 17:25

Fantasztikus siker hozott a Hamburgban rendezett nyílt vízi Európa-kupa döntő. Miután szombaton a 10 km-es futamon 2., vasárnap pedig az 5 km-es futamon fölényes győzelmével összetettben is az első helyen végzett a Haász Szue 19 esztendős versenyzője Olasz Anna.

Anna eredményes idényt tudhat maga mögött, a barcelonai vb-n 5. helyezést szerzett 10 km-en, Európa-kupa futamokon kiváló szereplés, majd az említett siker.

A magyar közvéleményben, mentalitásban csak a bajnokok számítanak, hát tessék, megmutatta hogy ő is képes erre! Remélem ezek után sokan felismerik értékeit és építenek rá, hiszen van mire.

Csinos, kiváló kommunikációs képesség, összeszedett nyilatkozat, hihetetlen pozitív szemlélet. A legnagyobb sportolói erények és emberi erények tulajdonosa. Olyan akit szeretni lehet, és hagyja is hogy szeressék.

20 évvel ezelőtt csodálhattuk Krisztinát, Krisztina királynőt, az ország "egérkéjét" Most pedig csodálhatjuk Annát, Anna hercegnőt!

Olasz Anna legyen az akire épít a sportélet, úszósport, és nem saját magát kell majd menedzselnie mint sokan másoknak.